MEKOSER, 15 yılı aşkın süredir sürdürdüğü ve birebir görev aldığı sanayileşme ve sanayileşmeye dayalı tarımsal faaliyetleri geliştirme projelerinde sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Bu heyecanı müşterilerine aktarmak ve birebir çözüm ortaklığı kurarak, heyecanlarına ortak olunmasını temel amaç olarak kabul eden MEKOSER, bu hedef doğrultusunda yurt içi ve yurt dişi faaliyetlerine devam etmektedir. Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tarım sektöründe tanınmıştır. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, daima hizmet, daima müşteri memnuniyetidir. ‘’Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir’’ prensibiyle çalışan MEKOSER, sizlerle bugün ve gelecekte hedef ve sonuç odaklı modern seralar projelerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Dünyanın yeni vizyonunda, tüm şirketlerin global düşünüp global olarak ortaklıklar ve projeler geliştirmesi gerekmektedir.  MEKOSER uluslararası ticarette güvenilir bir ortak olmak ve yeni bir vizyon çizmek için tüm kadrosuyla dünyaya açılmaktadır. Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika pazarlarındaki gerek ulusal gerek uluslararası tecrübemizle yatırımlarınıza katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Projelerimizde insan faktörünü öne alıp, etik değerlere uyarak hem çevre hem de ekonomik gelişmelere uygun sera projeleri yapmaktayız.
Temennimiz; ürettiğimiz ve yaptığımız projelerin güvenilir, üreten ve daha kaliteli bir dünyaya katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

null
Yüksek standartlarda toplam kalite felsefesini benimsemiş, kaliteyi kardan önce tutan, teknolojik gelişmeleri takip eden inovasyona açık güvenilir iş ortağınız olarak kurumsal kimliğine yakışır şekilde fark yaratan ve rakiplerinin örnek aldığı, sonraki nesillere aynı kurumsallıkta lider bir şirket bırakmaktır.

Misyonumuz

null
Ticari faaliyetlerimiz esnasında kaliteyi her zaman ön planda tutarak, çevre bilinci gelişmiş ve etik kuralları hiçbir zaman unutmayacak şekilde çalışmalarımıza devam ederiz. Kalite standartlarımızı ismimizin yazdığı her yerde uygulayarak eksiksiz şekilde doğru malzeme kullancak ve uzman çalışan kadromuzla müşterilerimizin projelerinde en iyi hizmeti veririz. Müşterilerimiz, profesyonel hizmetimizden dolayı bize güvenmektedirler. Bu nedenle her platformda itibarımızı en üst düzeyde tutmaya çalışır, hizmetlerimizde, verdiğimiz taahhütler ve etik kurallar çerçevesinde hareket etmeyi esas amaç olarak kabul ederiz.